AJANS D 

ajansdAjans d, 2003 yılından bu yana, Dünya Gazetesi’nden aldığı habercilik gücüyle, Dünya Grubu bünyesinde birçok sektörde onlarca sivil toplum ve meslek örgütü ile kurum ve kuruluşa yayın hizmeti veriyor.

 

Dünya Gazetesi çatısı altında 2003 yılından bu yana hizmet veren Ajans d, ağırlıklı olarak kurumsal yayınlar konusunda etkinlik gösteriyor. Ticaret ve sanayi odaları, borsalar, meslek örgütleri, sektörel derneklerin yanı sıra özel kuruluşlara ait süreli yayınlar ile tabloit boy (haftalık veya aylık) gazete, ajanda, takvim, albüm, broşür ve benzeri birçok basılı ürün Ajans d tarafından hazırlanarak müşterilere sunuluyor. Yayınların içeriğini oluşturan konuların tespitinden başlayıp, baskının gerçekleştirilip müşteriye teslimine kadar geçen tüm süreçleri tek bir çatı altında gerçekleştirme fırsatı sunan Ajans d, ayrıca internet üzerinden yayın yapan web sitelerine de içerik sunabilecek bilgi birikimine sahip.

Bundan 13 yıl önce küçük bir ekip ile başladığı kurumsal yayıncılık hizmetleri alanında iş ortaklarının sayısını ve kalitesini her geçen yıl artıran Ajans d’nin müşteri memnuniyeti konusunda kazandığı başarıyı rakamlarla da görmek mümkün. Bugün 21 iş ortağına 23 yayınla hizmet vererek editörlük, sayfa ve grafik tasarımı ile fotoğraf desteği sağlayan Ajans d, oluşturduğu müşteri portföyünü kalite ve çizgisinden ödün vermeden artırarak hedeflerini büyütüyor.

Türkiye’nin siyasal ve ekonomik yaşantısına yön veren köklü kurum ve kuruluşlarının yanı sıra genç ve hızlı büyüyen sektörlere kadar çok geniş bir yelpazede kurumsal yayıncılık yapabilen Ajans d, müşteri talepleri doğrultusunda çeşitli hizmetler veriyor. İçerik oluşturma, tasarım, fotoğraf çekimi ve baskı gibi ana faaliyetleri dışında katalog, takvim, broşür gibi ihtiyaçlara da cevap veriyor.

Çalıştığı kurum ve firmaların kurumsal yayınlarını amacına ulaştırmayı, yayın sahibini iş ortaklarına doğru şekilde anlatabilmeyi ve kurumsal kimliği desteklemeyi temel görevi olarak belirleyen Ajans d, Dünya Gazetesi’nden de aldığı destek ve güçlü habercilik anlayışı ile de tüm kurum ve kuruluşlara iş ortaklığı öneriyor.

KURUMSAL YAYINLARINIZ İÇİN UÇTAN UCA ÇÖZÜM SUNUYORUZ