SÜRELİ YAYINLAR

DÜNYA GIDA

Dünya Gazetesi bünyesinde 23. yılını kutlayan ve ulusal ve uluslararası platformda ilkelerinden ödün vermeden her geçen gün büyüyen Dünya Gıda Dergisi, Türk Gıda Sanayii’nin gözü, kulağı, sesi olmaya devam ediyor. Her ay gıda sanayisinin bir alt sektörünü mercek altına alan Dünya Gıda Dergisi, güncel gelişmelere, sağlıklı yaşama, beslenmeye, yeme-içmede son trendlere yer vermektedir. Güncelliğinin yanı sıra bilimsel niteliğini de koruyan dergi, akademi, kamu ve özel sektörün görüşlerine yer vererek sektörün nabzını tutuyor.

Dünya Gıda Hakkında
Tiraj:
10.020 / aylık

Web:
www.dunyagida.com.tr

İletişim:
0212 440 28 62 – 63 – 64 – 65

MAKİNA MAGAZİN

DÜNYA Süper Veb Ofset A.Ş. ve Alman VOGEL Yayıncılık Grubu’nun ortak yayını olan MM Makina Magazin Türkiye Endüstri Dergisi, endüstrinin gereksinim duyduğu tüm makina, ekipman, cihaz, araç ve sistemlerle ilgili en güncel bilgileri, geleceğe yönelik gelişmeleri duyurmayı amaçlıyor.

Ana temalarıyla; elektrik-elektroteknik ve elektronik, Endüstri 4.0-endüstriyel internet, endüstriyel otomasyon-mekatronik, endüstriyel yazılımlar, hidrolik-pnömatik, inovasyon ve Ar-Ge merkezleri, istifleme-depolama, kalıp işleme ve üretimi, kalite kontrol-metroloji, kaynak teknolojileri, makina otomasyonu, melez-hibrit makinalar, metal işleme teknolojileri, metalurji ve malzeme dünyası, robotik teknolojiler, takım tezgahları ve 3D (3 boyutlu) yazıcılar konularını işleyen MM Makina Magazin Türkiye Endüstri Dergisi; tüm ilgili sektörler ve endüstri için önemli bir iletişim platformu oluşturuyor.

Aylık olarak yayınlanan dergi, Dünya Grubu’nun sağladığı özel dağıtım organizasyonuyla her ay protokol, yurt dışı ve aboneler olmak üzere, Türkiye’nin hemen her ilinde yer alan 10 bin adrese ulaşıyor. Sektörün önemli fuarlarında ise, derginin baskı adedi yaklaşık 15 bine yükseliyor.

Makina Magazin Hakkında
Tiraj: 10,050 / aylık
Web: www.makinamagazin.com.tr
İletişim: 0212 440 28 66-67

DÜNYA İNŞAAT

Sektörün sorunlarına sahip çıkan ve dünyada olup bitenleri aktaran uzman yayınlar giderek artıyor. Yıllar önce böyle bir ihtiyaç tespit edilerek sektörde ilk olarak yayımlanan Dünya İnşaat Dergisi, 32 yıldır sektörün nabzını tutuyor. İnşaat sektöründen gördüğü destekle ilerleyen ve sektörde önemli bir kaynak haline gelen Dünya İnşaat, okuyucularına her zaman en iyiyi vermeyi hedefleyerek konusunda büyük bir boşluğu doldurmaya çalışıyor.

Dünya İnşaat Hakkında
Tiraj:
10.025 / aylık

Web:
www.dunyainsaat.com.tr

İletişim:
0212 440 28 59 – 60 – 61

CIO

IDG lisansı ile 2010 yılından bu yana yayınlanmakta olan CIO dergisi, Türkiye’de önde gelen şirketlerin teknoloji satın almasından sorumlu teknoloji liderlerini hedeflemektedir. CIO dergisi aynı zamanda CIO Kahvaltıları, CIO Vizyon Toplantıları ve CIO Ödülleri gibi farklı kategoride hazırlanan etkinlikler ile DÜNYA Gazetesinin eriştiği kurum ve işletmelerin teknoloji liderlerini bir araya getiren organizasyonlar düzenlemektedir.

CIO Dergisi Hakkında
Tiraj:
10.075 / aylık

Web:
www.cio.com.tr

İletişim:
0212 440 29 81

4MEVSİM

4Mevsim dergisi tarım sektörünün nabzını tutuyor. Anadolu’da yer alan tarım firmalarının sesi olan 4Mevsim, hem yurt içi hemde uluslararasında da sektörün haberlerini firmalara aktarıyor. Okuyucularına en iyi bilgiyi sunmak için çalışan editör ekibi ile 4Mevsim tarım sektörünün tam kalbinde yer alıyor.

4Mevsim Dergisi Hakkında
Tiraj:
21.075 / aylık

Web:
www.dunya.com

İletişim:
0212 440 29 81