E-TİCARET

DÜNYA Store

http://www.dunyastore.com

2006 yılından beri Dünya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Dünya Store, geniş yelpazeye sahip gazete, dergi, kitap ve yabancı dil eğitim yayınları ile 10 yılı aşkın bir süredir elektronik ticaret alanındaki seçkin konumunu korumaktadır.

Dünya Store, Dünya Gazetesi ile beraber kendi grubuna ait Dünya İnşaat, Dünya Gıda, Makine Magazin, CIO, 4 Mevsim gibi sektörel yayınlar başta olmak üzere pek çok kategoriden yerli ve yabancı dergi için okuyucuya abonelik fırsatı sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak Kadın-Aile, Kültür-Sanat, Bilim-Teknik, Ekonomi, Dekorasyon, Teknoloji, Sağlık, Spor, Magazin, Moda, Yemek, Motosiklet-Bisiklet, Yatçılık, Otomobil dallarında okuyucuların beğenisine sunulan 200’ü aşkın yerli ve yabancı dergiyi abonelik yoluyla okuyucusuna ulaştıran Dünya Store, bu anlamda Türkiye’deki sayılı alışveriş sitelerinden biridir.

Dünya Store, Dünya Gazetesi ile birlikte Türkiye’deki basımını ve dağıtımını gerçekleştirdiği Financial Times, International New York Times ve The Wall Street Journal’ın yanı Al-Awsat, Economist gibi yayınların da abonelik satışını yapmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Dünya Store, İngilizce Eğitim yayınlarında bir dünya markası olan ve uzun yıllar Türkiye’de Dünya Grubu ile iş birliği içindeki Cambridge University Press’in tüm seviyelerdeki okul kitaplarından sınav hazırlık kitaplarına, okuma kitaplarından sözlüklere kadar tüm ürün kataloğunun satışını online olarak Türkiye pazarına sunmaktadır. Ayrıca çok sayıda kültür-sanat, sinema, moda kategorilerinde hardcover kitaplar ile yerli, ve yabancı edebi eserleri de Dünya Store’da bulabilmek mümkün.

DÜNYA Style

http://www.dunyastyle.com

1 Aralık 2015 itibariyle faaliyete geçen DÜNYA Style, Dünya Grubu’nun yeni alışveriş sitesi olup; bünyesinde kişisel ürünler, ev dekorasyonu, mutfak, kırtasiye ile hobi, yemek ve seyahat kitapları ana kategorilerini içermektedir.
Site, ağırlıklı olarak Avrupa ve Amerika’dan ithal edilmiş, sıra dışı tasarımlara sahip çantalar, cüzdanlar, tabak, kupa ve fincan setleri, kaseler, demlikler başta olmak üzere çeşitli porselen ürünler, mutfak gereçleri, saatler, mumlar ve bilumum dekoratif ev eşyaları ile kırtasiye ve ofis ürünlerini içermektedir.
Geniş bir yelpazede her biri ithal, kaliteli, farklı, eğlenceli ve pratik ürünler sunan DÜNYA Style, müşterileri için bir başvuru ve alışveriş rehberi olacak şekilde tasarlanmıştır.

Birçoğu Türkiye’de başka adreslerde bulunmayan markalar olmak üzere yüzlerce ürün ve markayı bir araya getiren DÜNYA Style, “Şıklığın Yeni Adresi” sloganıyla yola çıkmış olup, evinizdeki ve ofisinizdeki stilinizin yeni adresi olmaya aday bir alışveriş sitesidir.