MATBAACILIK 

Yılların birikim ve tecrübesi ile günümüz teknolojisinin bütünleştirildiği departmanımızda, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işlemler, maliyet, kalite, zaman ve serviste optimum nokta hedeflenerek gerçekleştirilmektedir.

Ofset baskı alanında üretim entegrasyonuna sahip olan departmanımız Dünya Grubu bünyesinde hazırlanan yayınların yanı sıra yurt içi ve yurt dışından içeriği hazır gelen bir çok yayın içinde basım hizmeti vermektedir.

SUNULAN HİZMETLER

Renk Ayrım;

Kalitenin başlama noktası olan renk ayrım stüdyomuzda görsel malzemeler işinin uzmanı personel ve yüksek kapasiteli makinelerle amaca uygun çözünürlük ve renklerde yapılan renk ayrım işlemlerinden sonra grafik servisinin kullanımına sunulur.

Grafik-Tasarım;

Deneyim, bilgi ve teknolojinin yaratıcılıkla birleştiği grafik servisi sizlerin amaçlarına en uygun tasarımları hazırlayarak beklentilerinizin çıtasını yükseltmektedir.

Ofset Hazırlık;

CTP (Bilgisayardan Kalıba) sistemleri ile donatılmış olan servisimizde dijital montaj ve CTP kalıp işlemleri hiçbir kalite kaybına uğramadan güvenli bir üretim için mürekkep ve kağıtla buluşmaya hazır hale getirilmektedir.

Baskı;

Dergi, kitap broşür vb. yayınların üretiminin yanı sıra tam boy 16 renkli toplam 32 sayfa veya tabloid 32 renkli toplam 64 sayfa Gazeteyi tek etapta  basabilen  ofset baskı makinemiz 580.000 adet/gün üretim kapasitesine sahiptir.

Mücellit;

Her aşamasında maksimum emek ve titizlik gösterilerek hazırlanan ürünler, modern makine ve ekipmanlarla ciltlenerek son şeklini almaktadır.

Sevk-Dağıtım;

Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası üretim aşamalarında olduğu gibi sevk ve dağıtım aşamasında da müşteri memnuniyetine verilen önem devam eder.