YÖNETİM KURULU

DİDEM DEMİRKENT
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Saint Benoit Kız Lisesi’nde eğitim gören Didem Demirkent, öğrenimini Paris’de Ecole des Roches’de tamamlamıştır. Kurulduğu 1981 yılından bu yana Dünya Grubu bünyesinde farklı görevlerde bulunmuş olan Didem Demirkent, 2001 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanı olarak tüm grubun yönetimini üstlenmiştir. Yayıncılık alanında derneklerin üye ve onur üyesi olan Demirkent aynı zamanda Gazete Sahipleri Derneği gibi farklı derneklerin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmıştır. Didem Demirkent iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Didem Demirkent 1 kız çocuğu annesidir.

HÜLYA KOÇ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiş olan Hülya Koç, aynı üniversite de İşletme Fakültesinde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1989 yılında Dünya Grubu’nda Abone Müdür olarak göreve başlayan Koç, gazetenin satış, dağıtım, pazarlama gibi departmanlarının sorumluluklarını yürütmüştür. Halen Dünya Veb Ofset A.Ş. Genel Müdürlüğünü yürütmeye devam eden Hülya Koç,  evli ve bir kız çocuğu annesidir.

BURCU KÖSEM
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Burcu Kösem, 1998 yılında Dünya Grubu Maliyet Muhasebesi ve Bütçe Planlama departmanında başlamıştır. 2012 yılında Bütçe Planlama ve Mali İşler Grup Müdürü olarak atanmıştır. Kasiad üyesi olan Kösem aynı zamanda birçok sivil toplum kuruluşunun yöneticiliğini yürütmektedir. İngilizce bilmekte olan Burcu Kösem evli ve iki çocuk annesidir.

METİN DORBEK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Bursa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünü bitirmiş olan Metin Dorbek, Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1987 ila 1991 yıllarında dil eğitimi için ABD’de kalan Dorbek, medya kuruluşlarında başlayan profesyonel iş hayatına bir müddet Ticaret Müdürü olarak sektörün önde gelen şirketlerinde devam etmiştir. 1998 yılında Dünya Grubu’na dahil olan Dorbek bu süreden beri Dünya Grubu Ticaret Müdürü olarak görevine devam etmektedir.